Pánské dřevěné hodinky, které udělají radost každému chlapovi

Začali jste už přemýšlet o vánočních dárcích pro svou drahou polovičku a své blízké? Protože jsou Vánoce každým dnem blíž a blíž, doporučujeme začít přemýšlet o vánočních dárcích co nejdříve, ať se vše zase nenechává na poslední chvíli, stejně tak, jako každý rok. Máme pro váš skvělý tip na vánoční dárek pro muže – pánské dřevěné hodinky Robswood, které udělají radost nejen vašemu partnerovi, ale také bráškovi, tátovi, strýčkovi, dědovi, nebo nejlepšímu kamarádovi.

Pánské hodinky značky Robs jsou vyráběny ručně a s láskou v malé dílně nedaleko Prostějova. Díky ruční výrobě vám zaručujeme to, že každý kus je originální a jedinečný. Můžete si vybrat hned z několika designů a stylů. Všechny typy hodinek vyrábíme v různých velikostech tak, aby vám perfektně padli. Na našem eshopu naleznete hodinky, které jsou k odběru jak ihned, tak i takové, které vám dokážeme vyrobit na zakázku přesně podle vašich představ a požadavků.

BOG BEAUTY

Nejvíce prodávané jsou hodinky se jménem BOG BEAUTY. Tyto hodinky jsou vyrobeny ze subfosilního neboli černého dubového dřeva, které je staré 2-5 tisíc let. Díky černému okraji a černému koženému pásku jsou univerzální, na pánské ruce se krásně vyjímají a skvěle doladí celkový outfit, ať už elegantní, či sportovní.

TESTUDO „Vytvořte si svoje“

Naším nejnovějším a nejvíce oblíbeným modelem jsou pánské hodinky TESTUDO „Vytvořte si svoje“, které mají vypouklý tvar a svým vzhledem z boku trochu připomínají želvu. U těchto hodinek vytvořených na míru, si můžete zvolit dřevo, kožený řemínek v různých barvách, či celodřevěný řemínek a také to, jak byste chtěli, aby vypadal ciferník, popř. záda hodinek. Vytvoří se grafický návrh, se kterým si budeme hrát tak dlouho, dokud nebudete s designem 100% spokojeni. Zakázková výroba může trvat až několik týdnů, protože si dáváme na všem opravdu hodně záležet.

Navštivte naše webové stránky, nechte se inspirovat a navrhněte si dřevěné hodinky pro své blízké.