Světlo je radost

Náš internetový obchod Light for home, se již řadu let zabývá prodejem světelných zdrojů na chaty, chalupy, do dětských pokojů, do kuchyní a jídelen, obýváků a ložnic. V naší nabídce jsou lustry, stopní svítidla, nástěnná svítidla, stojací lampy, bodová svítidla, splní lampy a samozřejmě žárovky všeho druhu a typu. Svítidla jsou jedním ze základních stavebních prvků bytového designu. Atmosféru interiéru dokáže ovlivnit jak výběr materiálu svítidla a barevnost jeho tělesa. To co ale koloruje a vytváří atmosféru, e světelný tón a odstín použitého zdroje. Symbióza všech těchto prvků dokáže vytvořit požadovanou atmosféru, která podtrhuje zvolený typ a smysl interiéru.

světlo

Předmětem dalších řádků je zmínka o jedné kategorii zboží, kterou samozřejmě nabízíme a tímto chceme zdůraznit jejich význam, při tvorbě idylické domácnosti a to jsou kuchyňské lustry. O významu kuchyňského lustru, se stačí zamyslet, kde trávíme domácnosti nejvíce času. Jsme přesvědčeni, že je tomu tak i u vás a kuchyně je jedním z nejexponovanějších míst v domácnosti. Trávíme zde čas potřebný k přípravě jídel, nápojů a pokrmů, čas strávený u jídla, jenom tak posezení u kávičky apod. Z našich zkušeností doporučujeme do kuchyňských prostor chladné tóny světla, které nejvíce evokují svěží denní světlo, vhodné k pracovní činnosti. Zásadou bytového designu, by mělo být, že kuchyňský prostor má samostatný zdroj světla a nekombinuje ho, při dnes tak populárních otevřených kuchyních s prostory ostatního interiéru.

kuchyň

Design kuchyňského lustru by v naší nabídce měl nalézt opravdu každý. V naší nabídce jsou svítidla rozličných materiálů, například dřevěné, kovové, textilní, kombinované a další v moderních designových provedeních i retro nostalgických typech. Jedno by, ale kuchyňskému zdroji světla nemělo chybět a to možnost mechanizmu umožňujícího měnit výšku zdroje.

Budeme se těšit na vaši návštěvu a trochu neskromně si troufneme tvrdit, že si u nás určitě vyberete.