Zamluvte si v půjčovně dodávku

Pokud máte řidičské oprávnění skupiny B, tak není problém si stěhování zařídit sami. Menší dodávkové vozy stačí na přestěhování a nemusíte se spoléhat na někoho jiného. Prakticky nemáte ani prodlevu v časovém harmonogramu. Dokonce většina užitkových vozů je vybavena tažným zařízením, což pak znásobí volnou plochu. Navíc pokud se nebudete cítit na jízdu, přece jenom je to zapůjčená věc, a ještě jste s tím ani nikdy nejel, natož například couval, tak není problém si s dodávkovým vozem zapůjčit i řidiče. Dokonce v tomto případu není ani problém se přestěhovat klidně i za hranice naší republiky.

dodávka

Rozhodující jsou podmínky ve smlouvě

Zapůjčit si užitkový vůz není žádný velký problém a je prakticky tato služba dostupná pro všechny osoby. Navíc existuje velká nabídka výběru dodávek, hlavně podle ložné plochy, která je u každého automobilu různá. Nabídka v Praze https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha je dostatečně velká a pokud zrovna si nebudete jisti s plochou, tak vám zde ochotně poradí. Nejlepší rádce je totiž zkušenost a tu zde můžete očekávat. Vozy si mohou zapůjčit jak soukromé, tak podnikající osoby. Nerozhoduje počet dnů, takže si je lze vypůjčit i na delší časový úsek.

Fyzické osoba – je v podstatě jedno, zdali bude váš převoz materiálu za účelem soukromého převozu nebo zdali se vám stala nepříjemná situace, jste podnikatel a svůj užitkový vůz máte například v opravně. Zkrátka budete potřebovat nejlépe dva doklady totožnosti, a pokud podnikáte, tak živnostenský list. Musíte složit vratnou kauci v částce, kterou má půjčovna pevně stanovenou.

stěhování

Právnická osoba – opět bude potřebovat dva doklady totožnosti, ale navíc výpis z obchodního rejstříku. Kauce je též nutností.
Další veškeré podmínky jsou stanoveny ve smlouvě a také záleží na domluvě, kdy si vůz vyzvednete nebo vám bude někam přistaven, kdy ho vrátíte, jak je to s kilometry, s tankováním a podobně. K zapůjčení dodávky si můžete vybrat ještě i další potřebné věci k stěhování, případně navigaci nebo rudl. Stěhování nemusí být tragické, naopak i zábavné.