Aplikace Snapseed

Chcete jednoduchými kroky a decentně upravit vaše fotky na sociální sítě, ale nevíte jak na to?

Není nic jednoduššího než nainstalovat aplikaci a začít tvořit a být kreativní. Vybrat si můžete z mnoha filtrů, barev, úpravy pozadí a obličeje, výběr kompozic…

turistka s foťákem

Rychlá a jednoduchá úprava fotek

Na počátku vaší veškeré práce si musíte stáhnout aplikaci Snapseed  dostupnou zdarma v obchodě Play na mobilní zařízení nebo počítač. Nyní se do práce můžete vrhnout po hlavě!

Kliknete v záhlaví na pravé straně na záložku otevřít a přidáme pomocí ní danou fotku, která se nachází, buď v samotném zařízení ve složce či e-mailu nebo úložišti, také můžete pracovat se staženým souborem. Po daném výběru začnete přetvářet až v nemožné.

V zápatí pod fotku uvidíte jednotlivé záložky s úpravami – vzhledy, nástroje a export., které budete jednotlivě otvírat a využívat jejich funkce.

Jako první zvolíte vzhledy a vyberete daný filtr pro výslednou fotografii od barevných až po černobílé.

Dále budete pokračovat do oddílu nástroje, ve kterém se nachází mnoho typů vylepšení a retuše.

Fotografii zde smíte oříznout, otočit, rozostřit, pohrát si s perspektivou, vyvážit a kontrastovat jednotlivé barvy.

Nesmíte zapomenout zdokonalit také obličeje, pokud se na tomto objektu nacházejí. Jsou vždy nejdůležitějším objektem, kterého si všímáme a zachycují naše emoce a pocity.

Žádným problémem není natočení hlavy, vylepšení obličeje od skvrn, vrásek nebo špatně dopadajícího světla.
město v noci

Součástí aplikace je také vkládání textu a zvolení způsobu orámování. Oblíbeným a decentním je bílý nebo černý rám.

Tato práce se posléze uloží nebo může sdílet na sociální sítě.

Nenechte se však nadchnout všemi vychytávkami! Fotka by měla vydat přirozeně a mít zachované její hlavní rysy. Všechny dokonalosti nemusíte skrývat, sám život a my lidští tvorové nejsme dokonalí. Naopak většina nedokonalostí dodají šmrnc a originální vzhled. V jednoduchosti je někdy krása.

Takto rychle a snadno oživíte vaši práci, kterou vám budou všichni závidět a obdivovat. A přitom jste nemuseli použít mnohdy nepřehledné a placené photoshopy.

Nezapomeňte přidat příspěvek a pochlubit se tak na instagramu !


Posted in: Nezařazené