Kde bude vaše sídlo?


Když si něco kupujete, když s nějakou firmou obchodně jednáte, vždy chcete vědět, kde má ta která firma sídlo, pokud by došlo k nějakým problémům. Ale nejen vy jako soukromá osoba, ale i stát a jeho instituce chtějí mít jasno, na kterou adresu mohou posílat oficiální dopisy, takže stát zavedl povinnost uvádět při zřizování firmy sídla společnosti Profisidla. Pokud na tuto adresu třeba finanční úřad pošle platební výměr s přeplatky či hůř s nedoplatky, nezajímá jej, že si dopis nepřevezmete a vám začne běžet lhůta na zaplacení.

Sídlo firmy ale nemusí být skutečné místo, kde se firma nachází nebo adresa trvalého bydliště majitele firmy. Můžete si se vznikem nové firmy zřídit virtuální sídlo firmy, což rozhodně neznamená že jde o nějakou fiktivní vymyšlenou adresu. Bude to adresa domu, kde budete mít poštovní schránku a která bude sloužit pro přebírání poštovních zásilek, akorát je nebudete muset přebírat vy konkrétně, ale bude to dělat firma, která se zřizováním virtuálních sídel zabývá.

sídla společnosti

Nemusíte být podvodník a tajit svou adresu, aby vás podvedení zákazníci nenašli http://www.cliche-shoes.cz/specialni_prani a přesto si z mnoha jiných důvodů můžete zřídit virtuální adresu sídla vaší firmy. Ona trocha soukromí se vždycky hodí a také obchodní schůzky nemusíte mít jen po restauracích či kavárnách. Firma, u níž máte zřízenou virtuální adresu své firmy má k dispozici salónky, které vám může kdykoli nabídnout k využití.

sídla společnosti

Sídlo firmy, to je zákonem daná povinnost, ale nikdo vám nepřikazuje, že se na této adrese musíte fyzicky vyskytovat, stačí, když tam bude poštovní schránka a vy si ji budete pravidelně vybírat, nebo to za vás udělá vámi najatá firma. Pokud často jezdíte do zahraničí, ke tohle přesně to, co hledáte. Nemusíte mít strach, že prošvihnete nějakou obsílku, vše bude okamžitě vyřízeno a vy si můžete užívat třeba i roční pobyt v zahraničí.