Chcete mít nový dům?


V dnešní době, kdy je energetická krize a nikdo neví zda bude dost elektřiny a plynu, se také tyto položky ulice zdražují. To mnoho lidí přesvědčilo k tomu, aby si na domy montovali solární panely a pořizovali tepelná čerpadla. Novostavby musí mít čerpalo ze zákona, takže pokud si u nás vyberete svůj nový rodinný dům, budete o něco energeticky soběstačnější. Nemontujeme totiž jen čerpadla, ale i solární panely, tudíž si vyrobíte vlastní elektřinu, která zcela nebo zčásti pokryje vaši spotřebu. Čerpadlo vám zase ušetří peníze za vytápění a klimatizaci. Ne každá firma vybavuje svoje domy solárními panely, takže pokud si vyberete nás, budete mít o to lepší vybavení.

stavba domu

S námi spolupracovaly i některé známé osobnosti. Jejich recenze si můžete prohlédnout na našem webu, stejně jako recenze ostatních klientů. Najdete u nás mnoho typových projektů, které vám můžeme zhotovit jako zděnou stavbu a nebo jako dřevostavbu. Velice populární je bungalov 4+kk, který je prostorný, moderní a vy ho můžete mít už za pár týdnů, pokud si vyberete dřevostavbu.

dům bungalov

Pracujeme rychle a efektivně
Protože chceme našim klientům dodat domy včas, stavíme rychle. Máme svoje dodavatele a dostatek řemeslníků, abychom plynule navazovali jednu práci na druhou. Domy jsou kompletní od základů až po střechu. Každý dům je navržen v určitém standardu. Je ale samozřejmě možné vyměnit barvu oken nebo fasády. Vše je na domluvě. Jediné co si klient musí vyřešit sám je kuchyňská linka. Díky tomu že máte na stavbu volný přístup a kdykoliv se můžete přijít podívat zda jde vše podle plánu, si ji můžete nechat vyrobit přesně na čas. Stěhovat se tak budete do domu, který budete moct od počátku plnohodnotně užívat.
Naše domy patří mez i špičku na trhu. Ta skvělou cenu získáte dům s moderními technologiemi, které vám ušetří náklady za provoz.