Lasergame není zábava jen pro děti

Ačkoliv si velká část národa myslí, že sporty jako je Airsoft či třeba Paintball jsou určené pro děti, není tomu tak. To stejné platí i o zábavě, která se nazývá Lasergame. Jde o velmi akční zábavu, která netrvá dlouho, ale přesto je mimořádně akční a zábavná. Jaká je tedy podstata této zábavy?

billboard-right

Všechno to začíná u správné výbavy

Aby bylo možné Lasergame vůbec zrealizovat, je nutné mít k dispozici speciální vybavení. To je složené ze dvou základních částí:

  • Vesta = Jde o prvek, který má každý hráč oblečený na sobě a jde o vestu zachytávající signály od laserové zbraně. Má na sobě několik čidel, díky kterým je možné zachytit i velmi pomíjivé a diskutabilní zásahy.
  • Zbraň = Může mít různé tvary, avšak důležitý je samotný mechanismus, který ve směru míření vysílá signál. Ten je následně zachycovaný již zmíněnou vestou a jde tedy o takový pomyslný set, bez kterého není možné tuto zábavu vůbec provozovat

Najít vhodné prostory pro uskutečnění této zábavy není nic složitého. Stačí navštívit nějaké z větších měst v České republice, kde velmi rychle najdete hned několik provozoven této zábavy. Pokud však chcete skutečně tu nejlepší, neváhejte se řídit uživatelskými recenzemi. Právě tam totiž zjistíte všechny podstatné informace, které vám nebudou skrze reklamu prezentovány. Víceméně však můžete všude získat to stejné, a to je hned několik různých rozvržení arén, případě pak více než jeden způsob samotné hry. Není to totiž vždy jenom o tom, že se hraje způsobem „všichni proti všem“, ale může se jednat také o různě zamýšlené akce a postupy.

billboard-left

Otevřené možnosti, které je třeba využít

Jde o zajímavou zábavu, která se dokáže zalíbit nejenom dětem, ale také dospělým osobám. Proto jde o častou aktivitu, která se podniká v rámci takzvaného teambuildingu. Máte-li i vy zájem o zábavu, která není časově náročná, ale přesto dokáže utkvět v paměti, pak byste měli poznat Lasergame z blízka.