Užívejte si báječnou a osvěžují sprchu každý den v létě na své zahradě

Už nemusíte po koupání v bazénu jít do domu a sprchovat se v koupelně. Stačí, když si pořídíte zahradní solární sprchu.
· Zařízení musí být napojeno na vodovodní přívod vody. Mělo by stát na rovném podkladu. Ten by měl být samozřejmě pevný. Zároveň to musí být místo, kde co nejdéle přes den svítí sluníčko. Sluneční paprsky nahřívají tělo a díky tomu budete mít stále teplou vodu, venku na své zahradě, k dispozici.
· Tělo sprchy se nahřívá pomocí slunečního záření. Takže k němu nepotřebujete žádnou energii.
slunce nad sprchou

Využít tato zařízení můžete nejenom po koupání, ale také před vstupem do venkovního bazénu. Opláchnete pokožku, smyjete ze sebe prach a drobné nečistoty, nebo také zbytky krémů a podobně. Nežádoucí jsou také nánosy trávy na nohou nebo drobné nečistoty, kamínky, písek a podobně. Vaše tělo se osvěží a bude lépe připraveno na chladnou vodu v bazénu. Navíc díky tomu, že do vody nebudete zanášet tolik nečistot, ušetříte také na chemii, protože nebudete muset používat tak vysokou koncentraci čistících přípravků a další chemie.
vody z okapu

Moderní a inovativní zařízení

Pokud se nad tímto systémem zamyslíte, jistě zjistíte, že nejde o nic převratného, a že to mohl vymyslet každý. Jenomže často právě v jednoduchosti je krása. Díky tomu si můžeme užívat veškeré výhody a báječné vlastnosti tohoto zařízení.
Co všechno umí?
· Solární zahradní sprcha je dokonale vytvořený přístroj, šitý na míru venkovnímu používání. Je vyrobena ze speciálních materiálů, které nezkorodují, a stále si uchová svou stálost.
· Nezbytné je zabudování do pevného a rovného podkladu. Umisťuje se na slunné místo, nejlépe tam, kde po celý den svítí sluníčko. Díky tomu se může tělo sprchy, které tvoří jakýsi velký zásobník, nahřívat. Jakmile se voda uvnitř nahřeje pomocí paprsků ze sluníčka, tak si můžete užívat teplou vodu. Samozřejmostí je regulovatelná páčka, protože voda může dosahovat v horkých letních dnech až 60°C. Proto je zde páčka, kterou si připustíte studenou. Je nezbytné ji napojit na přívod vody. Teplou vodu můžete mít kdykoliv a to bez nároků na energie. Teplou vodu získáte pouze díky nahřívání těla sprchy slunečními paprsky. Jedná se tedy o ekologický způsob a nepotřebujete k tomu žádnou energii.