Domácí pípa u Vás doma

Každý správný občan České republiky, si dá určitě čas od času pivo. Pokud patříme mezi velké pijany, kteří si dopřávají pár kousků denně, tak se vykašlete na chození do hospody a kupte si vlastní domácí výčep. Domácí pípa https://www.gastroserver.cz/20-vycepni-zarizeni-suche-sestavy Vám ušetří nejen peníze, ale také cestu do hospody a zpátky.

pípa (2)

Pivo patří k České republice a je s ní spjato už od nepaměti. V dřívějších dobách se pořádaly brigády na sběr chmelu a naši rodiče by nám o to mohli vyprávět. Tento zlatavý mok se pije až do dnes a pokud nezanikne planeta, tak se bude pít ještě další staletí. Na pravé pivo z České republiky se také sjíždějí turisti a nemohou si ho vynachválit. Prostě jsme na pivo odborníci a to jak v pití, tak ve kvalitě.

pípa

Pokud však už máte plné zuby zdražování a Vaše hospoda, kam chodíváte, opět zdražila cenu za tento zlatavý mok, tak neváhejte a investujte do vlastního výčepního zařízení. To Vám dopřeje nejen samostatnost, ale také ušetříte kroky do hospody. Pokud patříte mezi slušné pijany, tak se Vám investice do zařízení vrátí během pár let. Pivo si totiž natočíte doma za poloviční cenu. V některých krajích dokonce za cenu čtvrteční. Navíc Vám nebude manželka neustále říkat, že sedíte v hospodě, ale třeba svoje tvrzení změní na to, že neustále sedíte doma u piva. Kamarády však také neztratíte, protože jak se dozvědí, že máte pípu doma, tak u Vás budou vaření pečení. I pro ně, to bude ušetření peněz, a když se vždycky na vlastní bečku složíte, tak utratíte velké prd. Navíc budete mít přehled o tom, jak moc máte čisté trubky, nebo hadice. O ty se totiž budete starat sami a budete tak mít přehled.

Pokud tedy váháte, tak už nemusíte, domácí pípa je jasný volba. Ušetříte nejen peníze, ale také kroky do hospody. Navíc se Vám investice hodně rychle vrátí a můžete si vybrat druh piva.