Erotické masáže

Erotické masáže nejsou v dnešní moderní a uspěchané době žádnou novinkou. Vlastně tady byly po celá staletí, jenom se jmenovaly jinak a každý v nich viděl něco jiného. Někdo něco špatného, protože byly nejčastěji spojované s takzvanými lehkými profesemi, ovšem v dnešní době se jedná o úplně něco jiného. Nemá to se sexem nic společného. Zaměřují se na klasické masírování celého těla a ne jen tak ledajaké, masáže se učí podle fyzioterapeutických osnov. A samozřejmě, to jistě budete chtít slyšet, se z velké části zaměřují na intimní partie, proto se jedná o erotické masáže. Poskytují se masáže penisu a klasické masáže, které jsou zaměřené z malé části i na masírování celého těla pomocí horkých olejů.

žena s náhrdelníkem

Zažít můžete body to body neboli tělo na tělo, kdy se Vás profesionálka dotýká a hladí Vás svým vlastním tělem.

Dopřát si můžete hned na začátku společnou sprchu. Masérka může být po celou dobu nahá nebo může být ve spodním prádle, dle přání zákazníka.

Jednou z profesionálek je i Rita https://mataharisalon.cz/cs/rita. S ní se budete cítit jako v ráji.

Masáž je prováděna horkými olejíčky. Užijete si příjemné prostředí, soukromí a naprostou diskrétnost.

Během masáže dochází k uspokojení a také velice často již v průběhu nebo na konci k vyvrcholení.

Uspokojení zákazníka je prioritou, stejně tak to, aby se po celou dobu cítil příjemně a uvolněně.

Při masáži se dokážete odreagovat, potěšíte své tělo ale i ducha. Zažijete vzrušení, chtíč a slastné vyvrcholení, které jste ještě neměli možnost poznat.

portrét ženy s chokerem

Zažijte netradiční zážitek

Spoustu mužů ale mnohdy i žen se ostýchá něco podobného vyzkoušet. Něčeho se buďto obávají nebo se stydí nebo si říkají, že to k životu nepotřebují, ovšem pouze do té doby, dokud to všechno nepřekonají a tento netradiční zážitek nevyzkouší. Pak se velice často stane, že takového klienta či klientku u nás uvidíme zanedlouho ještě někdy příště.Neostýchejte se a hoďte stud za hlavu. Potěšení je přednější. Určitě si to také náramně užijete.