I kvalitní partnerský vztah může postihnout krize


Udržujete již dlouhá léta velmi dobrý partnerský vztah s vaší manželkou či družkou? A neměli jste dosud žádné významnější problémy v sexuální oblasti? Možné je, že vám to vydrží takto až do důchodového věku, ale možná také ne. Ani zdravá výživa vám totiž nemusí být nic platná, pokud nedokážete čelit stresu. Stres je nejnebezpečnější zloduch, který na vás číhá v podstatě vždy a všude. Na rozdíl od zlodějů, kteří u dobře zabezpečeného domu nebo auta nemají moc velkou šanci na úspěch, dokáže stres zaskočit téměř každého, a kdo na něj není připravený, nekompromisně jej začne vysávat. Stres odsává z aury energii, snižuje kvalitu osobních vibrací a vyvolává adrenální únavu. Co to vlastně je „adrenální“?

milenci v objetí

V důsledku stresu se tělo dostává do zvláštního režimu. V tu chvíli se nejvíce energie přesouvá do svalů pohybového ústrojí, pozastaví se proces trávení potravy a buněčné regenerace, aby bylo možno realizovat to, co vždy bylo v přírodě lidem přirozené – vyřešit ihned a rychle stresovou situaci, vyžadující buď útěk nebo boj. Když toto trvá jen několik sekund nebo minut, o nic zásadního pro organismus se nejedná, ale jestliže se stresové situace na vás valí den co den, jedna za druhou – problémy se šéfem, hádka v domácnosti, buzerace od úředníků atd., pak jsou velmi vyčerpávány nadledvinky a přichází stav adrenální únavy.

mladý pár

Ten se projevuje depresemi a úzkostmi, přibíráním na tuku, ztrátou energie a vitality, návaly agrese a vzteku a následná hormonální dysbalance přináší ztrátu erekce, neplodnost, a je předstupněm civilizačních (i velmi závažných) onemocnění. Pokud s tím nic neuděláte, a namísto vhodné bylinné léčby adaptogenními rostlinami, jako je Maca peruánská nebo Ashwagandha, objednáváte Citrate Sildenafil, který se nezabývá řešením příčiny potíží, dostanete se do vážných potíží, co vám zkomplikují další život.