Instalatérské práce Praha

Bydlíte v pražském bytě panelového domu a rádi byste svůj byt zrekonstruovali? Panelový dům je jeden z těch starších a váš byt tomu taky odpovídá?

byt

Rádi byste udělali rekonstrukci, která by se měla hlavně týkat nového bytového jádra? Na koho se obrátit aby vám v bytovém domě udělal nové vodovodní rozvody? Musí se zapracovat do nového jádra. Nové rozvody, obklady, vana nebo sprchový kout a celá nový kuchyňská linka. Vše je na jednom místě a je dobré to dělat vše najednou. Když už je jednou byt v opravách. Vodaře toho čeká hodně a ne jen je. Nové jádro obnáší, celkovou rekonstrukci části bytu. Nové nosné zdi, kuchyňský kout, koupelna a záchod.

rekonstrukce

Mi vám doporučíme instalatéry, kteří vám rádi s tímto pomohou a vše potřebné zajistí. Jsou v blízkém kontaktu se zedníky, plynaři, elektrikáři a topenáři. Náplň instalatérů Praha je rozsáhlá od menších oprav po větší instalace jako jsou například jádrová přestavba.

  • Zajišťují veškeré vodoinstalační práce, čištění kanalizačního potrubí a jeho celku.

  • Zajistí rozvody vody v celém domě. Když koupíte starší dům udělají celkovou revizi a nové úpravy.

  • Montáž tepelných kotlů, bojlerů a výměny vodovodních stoupaček.

  • Výhodou je dvaceti čtyř hodinový havarijní servis. Když vám doma praskne staré vodovodní topení, ucpe se kanalizace a voda se vám začne vracet nebo další situace, které nesnesou odklad. Někdy není čas čekat do druhého dne nebo až bude mít instalatér zrovna čas. Musí se řešit hned a v tom vám rádi vyhovíme. Garantujeme příjezd do šedesáti minut od nahlášení havárie.

  • Naši pracovníci jsou ve svém oboru zkušení a mají dlouholeté praxe. Získáte tak kvalitně odvedenou práci, za kterou se zaručí.

Proto se neváhejte obrátit na instalatéři Praha, ať už z menší závadou nebo rozsáhlejší opravou, která si bude žádat více času. Rádi vám v krizových situacích pomůžeme a zajistíme nápravy poruchy.