Jen jednou do roka

Některé věci z předešlého roku se vám líbily, a stejně tak jako všem kamarádům a jejich manželkám. Všem známým a kolegům i jejich drahým polovičkám. Tedy, těm se nelíbilo úplně vše, hlavně nad ránem druhého dne, kdy se jejich partneři již řádně podroušeni dopouštěli jistých prohřešků proti bontonu. Pití rumu z boty bylo jen to nejmenší.

Kouzlo s kartami

Nu, letos to asi jiné nebude, jen by to chtělo změnu. Nezačít rovnou s pitím, ale zkusit to jinak. Jenže jak. Zahrát si karty? Hm, bude třicet lidí a možná i více, takže to asi nebude to pravé ořechové. Což si tak zahrát fotbal? No jo, jenže dámy přijdou v obuvi, která je vhodná tak leda k víte, čemu a běhání po hřišti to rozhodně nebude. Tak co tedy přidat k lepšímu?

Takže jak lze vidět, zábava na oslavu narozenin není jen tak něco jednoduchého. Ovšem pokud si kliknete na modrou část předchozí věty, tak seznáte, že to vlastně jednoduché je a v tomto případě až příliš.

Dostanete se totiž na web kouzelníka. S tím se musíte domluvit, aby k vám přijel a zbytek již nechte plně v jeho režii. To je totiž zábava, kterou neodmítnou ani děti ani dospělí. Čarování je pro všechny generace, pro všechny pohlaví a pro všechny věkové kategorie. Jen musíte kouzelníkovi sdělit, pro jaké to bude publikum. Jiné představení totiž bude pro děti školou povinné a jiné pro dospělé jedince. A kouzelník si podle toho musí vzít s sebou jisté propriety pro své vystoupení potřebné.

Kouzelník

Nu a když máte domluveno, už můžete v klidu očekávat věci příští. Je již jen vaše záležitost, zda budete kouzelnické vystoupení avizovat všem dopředu, abyste je nalákali, nebo zda to necháte jako příjemné překvapení pro celou společnost. Obě řešení mají něco do sebe. Ale v tom vám asi kouzelník neporadí, tohle kouzlo bude jen a jen na vás. Nuže, popřemýšlejte a pak klikněte, jak psáno výše. A můžete se těšit na bohaté zážitky pro všechny přítomné.