Povlečením s krásným designem pro děti

Děti a jejich hrátky o tom bychom mohli básnit celé hodiny. Milují všechno co je třpytivé, kulaté, aby si s tím mohli házet v případě kluků do toho kopat, jakékoliv hračky, byť je po chvíli třeba omrzí a také pohádky. Ano, pohádky, to je něco, co patří k našim životům již po staletí. Jakmile máte děti, naučíte se spoustu pohádek a dalších zajímavostí, o kterých jste možná do té doby neměli ani nejmenší tušení. Ale to k životu patří a k dětem rozhodně ve velké míře.

Milují Vaše děti pohádkové postavičky? Pak je to rozhodně v pořádku. Jejich vzory musí mít často úplně všude. Chcete jim sladit i pokojíček? V tom případě jim pořiďte pohádkovou přikrývku na spaní. Povlečení se vzorem Mašinky Tomáše. Krásně měkoučké, heboučké s jedinečným designem.

Povlečení je velice příjemné na dotek. Vyrobené ze stoprocentní bavlny.

holčička leží

Mají Vaše děti rády postavičky z pohádek? Chtějí je mít všude v pokojíčku? Jejich vzor kdekoliv, kam se podívají?

V tom případě jistě dětem udělá velkou radost povlečení mašinka tomáš.

Povlečení je vhodným a velice praktickým dárkem. Potěší děti i dospělé. Věnujte jako dárek k narozeninám nebo svátku povlečení s tradičním vzorem. Kamarád Mašinka Tomáš bude s Vašimi nejbližšími ve dne i v noci.

Lehnout si na pohodlný polštář, nechat se unášet do říše snů. To všechno mohou děti zažít se svým kamarádem. Bude tu pro ně, když se vzbudí, bude tu pro ně i večer, jakmile půjdou spát.

žena s dcerou leží v posteli

Krásně barevné vzory hned upoutají pozornost, proto je i tento druh povlečení hezky zbarvený. Vybírat si můžete z několika různých druhů. Nechejte své děti snít na obláčku měkkého a příjemného polštáře. Přikryjte je sametově hebkou peřinou. Praní je velice jednoduché, povlečení lze prát jako ostatní běžné druhy. Navíc se obrázky nesmyjí a zůstanou pořád dokonale a krásně barevné i po několika vypráních. To zajistí profesionální potisk povlečení.