Spousta dárků v jednom koši

Nečekané pozvání na oslavu narozenin nebo nějakou jinou významnou událost nám někdy může způsobit spíše bolení hlavy. Máme sice radost, že si na nás někdo vzpomněl a naši přítomnost při své oslavě považuje za žádoucí, ale máme také starost. CO OSLAVENCI PŘINÉST JAKO POZORNOST. Zejména, pokud se jedná o někoho, koho neznáme natolik, abychom věděli, jaké jsou jeho zájmy.

dárkový koš

· Ženám se většinou nosívaly květiny a mužům láhev něčeho ostřejšího.
· To ale určitě přinese každý.
· A určitě nechcete zažít trapnou chvíli, kdy
– oslavenkyně převezme kytici a dodá ji k těm deseti ostatním.
– vytáhnete z tašky lahvinku a postavíte ji do řady k těm dalším osmi.

V tu chvíli usoudíte, že to nebyl asi ten správný dárek.Proto raději tento způsob příště zamítnete a začnete zoufale obíhat nejprve blízké a pak i vzdálenější obchody. Nakonec zjistíte, že tudy cesta nevede.

Klasika, která stále frčí

Chce to nějaké originální překvapení, u kterého máte jistotu, že jste nešlápli vedle. To pravé mohou být dárkové koše, do kterých se dá naskládat naprosto vše, co může udělat radost. Variabilita je obrovská.

· Do dárkových košů nebo balíčků můžete dát
– ovocné nebo bylinkové čaje – hodí se v každé domácnosti.
– značkovou kávu – dodá dárkovému koši luxusní vzhled.
– různé druhy čokolády – tomuto sladkému potěšení odolá málokdo.
– kompoty s exotickým ovocem – klasika, která nezklame.
– něco ze zdravé výživy – třeba pomůžete něco změnit.

koš dárkový

A pokud chcete svůj dárek ještě trochu ozvláštnit, pak pod ty všechny dobroty můžete schovat třeba malý obrázek nebo roztomilou sošku. Drobné dekorační předměty postupně nalezené mezi potravinami, vykouzlí určitě úsměv na tváři obdarovaného. Jestliže si právě tím dárkem nejste jisti, pak může být dobrým nápadem například ozdobný rámeček na fotografii. Někoho blízkého, kdo by se do takového rámečku hodil, má určitě každý.