Udělejte svojí malou maminku šťastnou!

Moderní doba si žádá moderní věci. V tom nám jistě dáte za pravdu. Toto tvrzení ale patří i do světa dětí, chcete-li také i do světa hraček, neboť i toto odvětví se s dobou značně posunulo kupředu. I děti mají své nároky. Je známo, že děti rádi napodobují dospělé. Stejně jako potomci mužského rodu mají v sobě zakódovaného lovce, pokračovatelky křehčí části lidstva takto v sobě nosí kód mateřský. Potom není divu, že malé „treperendy“ chtějí pro své panenky nejen pěkné oblečení, ale i pěkné reprezetativní kočárky, na které by byly hrdé a panenky by se v nich jen vyjímaly.
kočárek s kožešinkou
Vzhledem ke skutečnosti, že dnešní kočárky pro skutečná miminka se provádí v mnoha různých variantách, dopřáli jsme stejnou možnost výběru i malým slečnám, aby si připadaly skutečně jako pravé maminky. Kvalita a dostatečná odolnost výrobků jsou samozřejmostí.

Váháte, jestli koupit kočárek pro panenky malýnebo velký? Nabízíme kočárky velikostně uzpůsobené jak pro maličké holčičky od jednoho roku, tak pro ty větší, a to od jednoho roku až po šest let. U nás si můžete vybrat z mnoha modelů, a to jak hluboké kočárky, moderní trojkolky, golfové hole, kočárky pro dvojčátka atd.. Kočárky jsou koncipovány tak, aby bylo možné je využít jak v interiéru, tak i na zahradě, venku na procházce či ve městě.

Většina kočárků je vybavena úložnými prostory, aby si malé maminky měly kam odkládat nezbytnosti pro svá miminka.
roztomilý kočárek
Kočárků pro panenky nemá nikdy žádná holčička dost. Naštěstí je skutečně z čeho vybírat. Ať už vybíráte kočárek jako dárek k Vánocům, narozeninám či k jiné příležitosti, můžete si být naprosto jisti, že touto volbou nikdy nešáhnete vedle. Navštivte náš e-shop a vybírejte z široké škály typů, modelů a barevných variací pro veselou náladu a potěchu oka. Těšíme se, že i my se staneme součástí úsměvu Vaší holčičky!