Vlasy samou loknu měla

Doby, kdy ženy používaly k tvorbě kudrlinek cukrovou vodu a prameny vlasů natáčely na kousky papírků, už jsou dalekou minulostí a setkat se s touto technikou můžete už jen ve filmech nebo televizních seriálech. Naštěstí doba a technika pokročila, a to i v oblasti úpravy vlasů. Samozřejmě je daleko pohodlnější nechat si udělat krásný účes u kadeřnice, ale to vyžaduje čas a také by to asi nebylo nejlevnější.
Ideálním pomocníkem pro rychlou úpravu vlasů pro všední den nebo i pro slavnostnější příležitosti, je pak kulma. Během chvíle vytvoříte pěkný účes, který vydrží bez problémů i několik hodin.
blond černoška
Na trhu je celá řada kulem různých tvarů a za různé ceny, jak tedy vybrat tu kvalitní, se kterou se bude dobře pracovat a která je i cenově přijatelná?
Za prvé se jedná o elektroniku, kterou si pořizujete na delší dobu a od které očekáváte, že se s ní bude jednoduše manipulovat, bude lehká do ruky a také se bude dobře skladovat.
Podstatné je, jaké máte vlasy a zda máte v úmyslu vytvářet drobné lokny nebo jen lehké vlny. Hlavice jsou z různých materiálů, vybrat byste měli takovou, která by byla k vašim vlasům nejšetrnější. Bezpečnost při práci s kulmou by měla být dalším kritériem při výběru.
Ideální volbou jsou modely s keramickým povrchem, pro uchování zdraví vlasů jsou typy turmalínové, které jsou šetrné i k velmi jemným a k poškození náchylným vlasům.
vlnité blond vlasy
Jestliže máte vlasy husté a pevné, pak si můžete dovolit kulmu titanovou, ta má navíc nízkou hmotnost, manipulace s ní je tedy velice příjemná a nenáročná, má také dlouhou životnost díky zvolenému materiálu a rychle se po zapnutí zahřeje.
Podle toho, jak si představujete konečný výsledek, pak vybírejte tvar nástavce, ideální je kulma s možností měnění nástavců.
Typy automatické dokáží samy natočit prameny vlasů, práce s nimi je jednoduchá, ale počítat musíte s tím, že jí pořídíte za vyšší cenu.