Ochrana vozu před zloději

Osobní vozidlo je většinou drahá záležitost, a proto jo musíme chránit před zloději. Velmi užitečné je sledování za pomocí GPS, kdy okamžitě vidíte polohu.

Ochrana vozu před zloději

Levná ale účinná opatření

Vlastní automobil je poměrně drahá záležitost, a proto rozhodně jistě nechcete, aby se mu cokoliv stalo. Přeci jen mnoho lidí nemá jinou možnost než nechat vozidlo stát venku, kde je riziko napadení zlodějem mnohem vyšší. A proto je v našem zájmu dbát na dobrou bezpečnost, abychom se vyhnuli všem nepříjemnostem. V dobách dřívějších jste určitě na parkovištích mohli vidět zámky na volantech a podobně, což se dá dnes velmi snadno překonat, ovšem když normální zloděj uvidí starší vůz menší hodnoty s takovým prvkem, tak raději půjde k jinému vozu s bude mít snadnější práci.

vůz na ulici

Tajným chytákem, na který se nachytá i obyčejný člověk jsou různé skryté vypínače, bez kterých prostě nenastartujete a podobně, což je snadné na montáž a zároveň účinné. Chybu neuděláte ani s alarmem, protože houkající auto přes celou ulici velmi snadno nečekaného návštěvníka prozradí a věřte, že kolemjdoucím nebude jedno, co to právě houká.

GPS sledování

Když od vozu odejdeme, tak bohužel nevíme, co všechno se s ním děje a jestli se stále nachází na svém místě. Možná si říkáte, že odejdete od vozu jen na malou chvíli, ovšem to bohatě může stačit k odcizení vozu, a proto rozhodně nic nenechávejte náhodě. GPS monitoring vozidel zajišťuje neustále sledování vozu, kdy máte přesný přehled aktuálně i zpětně, kde se všude vůz pohyboval.

auto nad mapou

Takže když by nedej bože došlo k odcizení, tak naštěstí máte tento systém, jenž Vám ukáže přesnou polohu Vašeho vozidla. Také je tu možnost si třeba při pohybu vozu nastavit, aby Vám přišla upozorňující SMS a byly jste v obraze, že vůz je v pohybu. Kromě ochraně proti krádeži je to samozřejmě skvělý prvek pro sledování třeba služebních jízd zaměstnanců. Veškeré trasy se totiž zobrazují na virtuální mapě či se zapisují do přehledné tabulky. Proto se takto převedená správa vozového parku do elektronické podoby stává mnohem jednodušší.